Главная

ПАМ’ЯТКА про користування телевізором, компютером, мобільним телефоном

телевізор

 1. Дивись якісні телепередачі, створені для твого розвитку.

 2. Денна норма телеперегляду – 1 мультик, або 1 телепередача.

 3. Памятай, телевізор краде твій час на справжні ігри та реальне спілкування з родиною та друзями, адже зображення на екрані телевізора – віртуальне й чуже, а твоє життя – реальне й твоє!

 4. Краще подивитись разом із батьками один хороший фільм щотижня, аніж щодня губитись в нескінченних штампованих мультсеріалах.

компютер

 1. Користуйся компютером для пошуку інформації, необхідної для виконання домашніх завдань або шкільних проектів, для поповнення та систематизації своїх знань у різних сферах.

 2. Хочеш грати - обирай розвиваючі компютерні ігри та памятай: спочатку – уроки та гуртки, читання художньої літератури, допомога батькам, і лише коли все зроблено – з дозволу батьків – компютерні ігри.

 3. Кращі друзі – друзі справжні, а не віртуальні, з ними можна пограти в купу рухливих ігор. Памятай: рухливі ігри – основа твого нормального фізичного розвитку.

 4. Памятай про загрозу втратити власну свободу через надмірну залежність від інтернет мереж.

мобільний телефон

 1. Памятай: мобільний телефон – засіб звязку, а не розважальне приладдя, тож користуватись ним доцільно лише в разі потреби.

 2. Не користуйся мобільним під час шкільних занять: обирай режим “без звуку” на час уроку.

 3. Уникай розмов по мобільному в громадському транспорті, адже те, що адресувалось тому, кому ти подзвонив, стає надбанням громадськості.

 4. Пам’ятай: невиправдано часте користування телефоном призводить до зайвих витрат та часом може відчутно зменшити сімейний бюджет.

  пам'ятка підготована маленькою ІгроІдеєю (Ученицею 2-го класу Поліною Вдовиченко, при використанні посилання - обов'язкове)

 
P8190037.JPG
Banner
Banner

МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей

Детский поисковик

Детский портал «СОЛНЫШКО»

Неболейка

Раскраски для детей

Рейтинг Norton

Рейтинг - ОК!

Вирусов нет!

PR-CY.ru

Яндекс.Метрика

 

Рейтинг@Mail.ru

Protected by Copyscape DMCA Copyright Search